آی‌فون ۷ امسال پرفرش‌ترین گوشی جهان شد

آی‌فون 7 امسال پرفرش‌ترین گوشی جهان شد | طراحی سایت

واحد جمع آوری خبر طراحی سایت rsmedia تقدیم می کند:

موینا: بر اساس گزارش جدیدی که از سوی مرکز IHS منتشر شده است. در نیمه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی «آی‌فون۷» پر فروش‌ترین گوشی هوشمند جهان بوده است.

دومین گوشی هوشمندی که بیشترین فروش را در بازار جهانی داشت «آی‌فون ۷ پلاس» بود و پس از آن هم گوشی «گرند پرایم پلاس» سامسونگ قرار گرفت. این محصول کره‌ای در خانواده گوشی‌های ارزان قیمت طبقه‌بندی می‌شد که نمایشگر ۵ اینچی با کیفیت ۹۶۰ در ۵۴۰ پیکسلی را در خود جا داده بود.

گوشی هوشمند «آی‌فون ۶ اس» که سال ۲۰۱۵ میلادی وارد بازار شده اس و رتبه چهارم این لیست را به خود اختصاص داد و «گلکسی اس ۸» سامسونگ هم در رتبه پنجم ایستاد. «گلکسی اس ۸ پلاس» سامسونگ هم توانست رتبه ششم را از آن خود کند.

اگر چه دو گوشی هوشمند  «آی‌فون ۷» و «آی‌فون ۷ پلاس» دو رتبه اصلی این لیست را از آن خود  کردند. ولی تعداد دستگاه‌های فروخته شده از آن نسبت به دو گوشی هوشمند «آی‌فون ۶ اس» و «آی‌فون ۶ اس پلاس» در دوره زمانی مشابه کمتر بود. در نیمه نخست سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ میلادی به ترتیب «آی‌فون ۶» «آی‌فون ۶ اس»و «آی‌فون۷» عنوان پرفروش‌ترین گوشی‌های جهان را از آن خود کردند و سهم آنها از بازار جهانی گوشی‌های هوشمند به ترتیب ۱۰، ۷، ۵درصد بود.

همان‌طور که پیش تر از اعلام سد «گلکسی اس ۸ پلاس» در نیمه نخست سال جاری میلادی ششمین گوشی پرفروش جهان بود و در مقابل، طی نیمه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی همتای این محصول یعنی «گلکسی اس ۷ اچ» توانست در رتبه چهارم پرفروش‌ترین گوشی‌های جهان بایستد. مرکز تحقیقاتی IHS اعلام کرد این اتفاق به دلیل تاخیر شرکت سامسونگ در عرضه پرچمدار جدید صورت گرفته است.

دو گوشی هوشمند «گلکسی اس ۸» و «گلکسی اس ۸ پلاس» آوریل امسال وارد بازار شدند که یک ماه از عرضه هر ساله پرچمداران سامسونگ دیرتر بود.

3 پاسخ

دیدگاه ها غیر فعال است.