طراحی سایت ؛قابلیت جدید واتس‌اپ برای اندرویدی‌ها

احتمال افزایش قیمت موبایل با اجرای طرح رجیستری | طراحی سایت

واحد جمع آوری خبر طراحی سایت rsmedia تقدیم می کند:

ایسنا: قرار است قابلیت جدیدی به جدیدترین نسخه اندرویدی پیام‌رسان واتس‌اپ افزوده شود که در صورت تغییر شماره تلفن‌ همراه کاربر، این اپلیکیشن به طور خودکار دوستان وی را از این تغییر آگاه می‌کند.

براساس گزارش‌های به دست آمده توسط وب‌سایت هندوستان تایمز، پیام‌رسان محبوب واتس‌اپ در جدیدترین به روزرسانی خود برای نسخه پیش‌نمایش (بتا ورژن) سیستم‌های عامل اندرویدی قصد دارد حجم اپلیکیشن خود را کاهش داده و همچنین قابلیت جدیدی به آن اضافه کند تا به این وسیله به کاربران اجازه دهد در صورت تغییر شماره تلفن همراه، خود این اپلیکیشن به صورت خودکار و اتوماتیک به سایر دوستان کاربر مذکور اعلام و آنها را از تغییر یاد شده، آگاه کند.

این قابلیت جدید برای آن دسته از کاربرانی که در مدت زمان‌های کوتاه به تعویض سیم کارت شماره تماس خود اقدام می‌کنند، بسیار مفید و کاربردی به شمار خواهد آمد؛ چرا که به این وسیله دیگر لازم نخواهد بود پس از هر بار تعویض و تغییر شماره تماس، کاربر به یکایک دوستان خود پیام دهد و شماره تماس خود را برای آنها ارسال کند. شرک فیس‌بوک با در اختیار گرفتن و تصاحب شرکت واتس‌اپ در سال ۲۰۱۴، ۱۹ میلیارد دلار کسب کرد و از آن زمان تاکنون نیز با معرفی و افزودن قابلیت‌های جدید به دنبال جذب و حفظ طرفداران این پیام‌رسان محبوب بوده است.

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد/ شماره ۴۱۷۱